.

Elektrinis vėlimo įrankis ADDI QUICK
Elektrinis rankinis įrankis vėlimui "AddiQuick" – tai šiuolaikinis prietaisas, skirtas vilnos vėlimui, sukėlęs revoliuciją vilnos vėlimo pasaulyje!
Vilnos vėlimas niekada nebuvo toks paprastas ir greitas: su addiQuick Jūs galite pagaminti įvairias smulkmenas, papuošalus, ornamentus, figurėles ir netgi batus vienu akimirksniu. Vėlimas adatomis atliekamas žymiai tiksliau ir greičiau nei "šlapiuoju" būdu.

Kaip veikia AddiQuick?

AddiQuick buvo specialiai sukurtas palengvinti įvairių pluoštų iš vilnos vėlimo procesą. Mašina skirta tiek pradedantiesiems, tiek labiau patyrusiems vilnos vėlimo mėgėjams. Didelis šio įrankio privalumas – dešiniarankiai ir kairiarankiai  su juo gali dirbti vienodai patogiai ir komfortiškai. Jūsų vaikai (nuo dvylikos metų amžiaus) taip pat gali naudotis šia mašinėle, kurdami unikalius kūrinius ant vilnos. Lyginant su rankiniu vėlimu, ši mašinėlė turi daug privalumų, iš kurių pagrindinis – greitis ​​– paverčiantis vilnos vėlimo procesą į malonią pramogą. AddiQuick vėlimo adata atlieka 2500 dūrių per minutę, ko pasekoje vėlimas vyksta ypač greitai! Mažas šio mašinėlės dydis ir svoris leidžia ja naudotis bet kur ir bet kada – reikalinga tik elektra. Šis  įrankis yra įprasto rašiklio formos, todėl su juo lengva dirbti bet kuria kryptimi.

AddiQuick dydis: 1,9 cm - 5 cm - 3,6 cm ir 21 cm ilgio, o svoris tik 115 g.

Velti itin paprasta ir malonu – tiesiog paspauskite mygtuką ir mėgaukites greitu vilnos vėlimo procesu!

Privalumai:

  • Lengvai keičiamos adatos
  • Mažas energijos suvartojimas
  • Labai greitas – 2500 dūrių per minutę
  • Lengvas, sveria vos 115 g

Standartiniai aksesuarai::
1 x Elektrinis rankinis įrankis vėlimui "AddiQuick".
1 x 220 V maitinimo blokas
1 x Atsarginių adatų rinkinys (3 storos ir 3 plonos adatos)
1 x Vartotojo vadovas anglų, vokiečių, lietuvių kalbomis
1 x DVD su video pamoka

Kilmės šalis: Vokietija
Garantija: 6 mėnesiai
Kaina: 82 € (283,12 Lt)