LC580 Kiauraraščio karietėlė

 


 

LC580  Kiauraraščio karietėlė tinka mašinai Silver Reed SK840.

Kiauraraščio karietėlė tai vienas iš labai naudingų priedų prie jūsų mezgimo mašinos Silver Reed.  Ši karietėlė tikrai nustebins jus, kaip greitai galima megzti bet kokio sudėtingumo kiauraraštį.   Šios karietėlės pagalba jūs galite megzti kiauraraštį automatiškai, jums reikia tik stumti karietėlę pirmyn -atgal.  Kiauraraščio karietėlė pati perkelia kilpas nuo vienos adatos ant kitos, tokiu būdu mezginyje susidaro skylučių raštas pagal įdėtą perfokortą arba pagal nustatytą programą kompiuteryje. 


Karietėlė gali megzti dviejų tipų kiauraraščius.  Mezgant paprastą kiauraraštį, karietėlė per vieną eilę ir mezga ir perkelia kilpas, tokiu būdu kiek kartų karietėlė pravažiavo iš vienos pusės į kitą, tiek eilių bus numegzta. Mezgant sudėtingą kiauraraštį kilpų perkėlimo ir mezgimo procesai atliekami atskirai.


Taip pat jūs galite kombinuoti kiauraraštį su mezgimu gerosioms akimis, arba tiesiog išmegzti vieną ar kelis kiauraraščio elementus, tam jums padės krašto ribotuvai. 

Prie kompiuterinės mašinos Silver Reed SK840 tinka karietėlė LC580, kurią jūs turite naudoti kartu su programa Knittstyler arba DesignaKnit. Programoje jau užprogramuota labai daug kiauraraščio raštų. Taip pat jūs turite neribotas galimybes kurti naujus raštus programos modulyje „Piešimas“.

Kiauraraštis visada gražus ir madingas, jis puikiai tinka ne tik vasariniams rūbams: įvairioms suknelėms, palaidinėms, šalikams,  bet ir šiltesnėms gaminiams megzti. Puikiai atrodo kiauraraščio intarpai net gaminiuose iš storesnių siūlų. 

Garantija: 1 metai
Kaina:
514 €  

Gamintojas: Silver Reed, Japonija